אתר ההכרויות לאבלי

אתר ההכרויות המוביל והאיכותי ברשת.

הרשמה חינם!

איך להצליח באתרי ההיכרויות של ימינו?

אין ספק שעולם ההיכרויות משתנה מדור לדור. האופן בו סבא חיזר אחרי סבתא, שונה מהאופן בו אמא ואבא הכירו, ובטח שונה מהאופן בו זה עובד היום. הדינאמיות וחוסר העקביות של עולם ההיכרויות, עשויים להכניס הרבה מתח וחרדה לליבם של כל רווק ורווקה, עד כדי כך שהם יעדיפו לא לקחת בו חלק. אבל עד כמה שהדברים נראים קשים היום, צאו מנקודת הנחה שפעם היה קשה לא פחות. הנה 5 אלמנטים בסיסיים שישמשו לכם בסיס יציב בעולם ההיכרויות...

1. התכווננו לזה

זוגיות זו בחירה, ואתם נדרשים לבצע אותה הרבה לפני שאתם בכלל נכנסים לעולם ההיכרויות. מה זאת אומרת? הכוונה היא שעליכם להפסיק אחת ולתמיד לשדר מסרים כפולים. אנשים שמחפשים זוגיות ומכוונים למטרה, יעשו כל שביכולתם כדי להגדיל את מעגל ההזדמנויות שלהם; הם ירשמו לאתרי היכרויות, יהיו זמינים לשידוכים, ירבו לנהל אינטראקציות חברתיות ולא ימצאו סיבות לפסול כל הזדמנות. אם נכנסתם לעולם ההיכרויות ואתם נכונים למצוא לעצמכם פרטנר, היו שם 100%, פיסית ומנטאלית!

2. צאו מהסרט

הרבה מאוד אנשים שואבים את הרעיונות והאמונות שלהם מסרטים רומנטיים בהם מוצגת עלילה פשוטה שמסתבכת עד היסוד, אך נפתרת תוך שעה וחצי באושר ועושר. הסרטים הללו הם חלק מהחיים ומשמשים לא פעם בריחה נחמדה מהמציאות, אך הם בהחלט לא המציאות. אם תשאלו את הדורות הקודמים, גם הם יודו שלא הכול ורדים ושושנים בעולם ההיכרויות. הגיע הזמן לצאת מהסרט ולהתמודד עם המציאות. את הסוף הטוב אתם תקבלו, על בטוח! אבל הוא לא ייכתב על ידי אף תסריטאי.

3. התבגרו

הפסיקו לתת לחברים למלא תפקיד משמעותי במערכת השיקולים שאתם מפעילים בתחום ההיכרויות. הימים בהם כולם היו מסתודדים, מרכלים או מונעים מאותו קוד חברתי קשה, נגמרו. לעולם ההיכרויות אין חוקיות וכל אחד ואחת מאיתנו רשאי להתנהל בו באופן עצמאי, מבלי לתת דין וחשבון לחבר'ה. שלא תבינו לא נכון, לחברים יש מקום משמעותי בחיינו, אך כל תפקידם הוא לחזק את הבחירות וההחלטות שלנו, לא לנהל אותן.

4. חשבו מחוץ לקופסא!

להבדיל מהדורות הקודמים, עולם ההיכרויות היום מאפשר לנו להיות יצירתיים. אין שום סיבה להסתפק בדייט משעמם ושמרני כשאפשר לגוון. מצאו חלופות אטרקטיביות כמו, לבשל יחד במקום לשבת בבית קפה, לבקר בחנות ספרים במקום ללכת לראות סרט, או לעשות טיול לאור שקיעה במקום לשבת יחד בסלון. אטרקציות משותפות, לא רק מגדילות את הפוטנציאל לאינטימיות זוגית, אלא הופכות את עולם ההיכרויות למהנה יותר - לכו על זה!

5. היו עצמכם

זהו הכלל החשוב ביותר. זוגיות נוצרת מתוך מפגש בריא ושלם של שני לבבות שלמים. זה לא מקום למלא בו חסכים או להפיג שעמום, אלא מקום של הדדיות וצמיחה. רק כאשר תהיו במקום מפויס ומלא, תוכלו לחלוק אותו כמו שצריך עם מישהו אחר. רק כאשר תחושו נינוחים וכנים עם עצמכם, תוכלו ליצור היכרויות בגובה העיניים. בלי לשחק משחקים ובלי לרמות.

עולם ההיכרויות אומנם משתנה מדור לדור, אך בסופו של דבר, בצורה כזו או אחרת, 5 התנאים של "איך להצליח בעולם ההיכרויות", היו נכונים גם לדורות הקודמים. אמצו אותם לליבכם...