אתר ההכרויות לאבלי

אתר ההכרויות המוביל והאיכותי ברשת.

הרשמה חינם!

דייטים... איך עושים את זה?

אז אתם כבר מכירים את התחושה... נכנסים לאתר, עוברים על תמונות וכרטיסים ורגע לפני שכבר נראה שראינו את כולם ודברים לא משתנים עולה התמונה שלו/ה והכרטיס נראה כאילו כתבתם אותו בעצמכם.

מהססים קצת (נו, כבר ראינו הכול ולמה שזה יהיה אחרת?! מצד שני, הרי בשביל זה אני כאן באתר...הרי אני לא אשאר בבית לבכות על מר גורלי או שאולי...).

טוב, שולחים הודעה... מתכתבים קצת ואפילו מתקדמים לטלפון ומחליטים להיפגש... מה עכשיו?

אז קודם כל, המלצה שלנו, לא להתבלבל מהמבחר באתר. החלטתם להכיר, תנו באמת הזדמנות. אל תקבעו 10 דייטיםלשבוע -  גם יצא לכם החשק ותכלס, בינינו, אתם לא באמת נותנים הזדמנות לאלו שאיתם אתם נפגשים. יצא שמישהו מוצא חן בעינכם? היה דייט טוב? תנו לזה באמת עוד הזדמנות- בלי לצאת עם שמונים אנשים במקביל.

אל תשקרו ... וכאן אנחנו מדברים על לפני הפגישה. תקשיבו טוב, לאמת יש נטייה לצאת לאור, ועד שתתחיל ללכת על עקבים או לטעון שאתה סופר באינצ'ים אין שום טעם לעגל את הגובה שלך. בנוסף, אם את מצהירה על עצמך שאת בעלת מבנה גוף סקסי והתכוונת לזה שאת בעלת מידות גדולות (מאוד) צפי שהוא ישים לב לזה.

לאן נלך... מניסיוננו, אין ממש נוסחת פלא. מה כן? תראו רצינות. אתם מחפשים קשר כן, אמיתי ורציני? לכו לבית קפה, מסעדה, מקום שאפשר לדבר בו בלי רעש מסביב. הרי ללכת לשתות בבר זה לא ממש רציני (ובבוקר, לא בטוח שנזכור מה אמרנו ועשינו) וללכת לסרט, פיתרון נהדר אם אתם ממש לא רוצים לדבר אחד עם השני (אולי כדאי לשמור את זה לאחרי כמה שנים ביחד).

מה ללבוש... קודם כל תכבדו את האדם שאיתו אתם נפגשים.

  לגברים בינינו : אתם הרי לא רוצים שהיא תגיע עם מכנסי טרנינג עם חורים (ודברים כבר קרו) והנשים... הרי את יודעת שכשאת מגיעה לדייט עם מחשוף עד הברך הוא לא ממש יזכור איך את נראית ומה צבע העיניים שלך (אבל אם יש לך נקודת חן או כתם לידה על החזה, הוא יוכל להצביע עליו בעיניים עצומות). תנסו להתאים את הלבוש למקום הפגישה (שמלה אלגנטית לבית קפה השכונתי מתחת לבית, קפה ומאפה ב9 שקל- קצת לא מתאים, כך גם גופיית אב מכה עם כתמים של חרדל שאכלת בצהריים).

איחור....   בוא נהיה כנים, איחור אופנתי זאת פריבילגיה ששמורה לנשים. אחרי הכול, לך אין על הראש פדיקור ,מניקור, איפור, פן, ו- 3/4 שעה של החלפת בגדים... והרי אם היא לא אישה שמחפשת להכיר אישה, היא לא תרצה לצאת עם כוסית...   אי לכך ובהתאם לזאת, גברים – חמש דקות לפני, נשים – חמש דקות אחרי .

* טיפ לגברים שבינינו... תפתח לה את הדלת – לא משנה של מה: של האוטו, של בית הקפה, של המטוס הפרטי שבאת איתו (במקרה כזה אני אסלח גם אם תאחר J ). תהיה ג'נטלמן ותוכיח שעוד לא חלפו האבירים מן העולם   ובלי קשר לאבירים, להראות מעט אדיבות רק תעלה את ערכך.

דייט ראשון הוא, לצערנו, מעין ראיון עבודה הדדי. כל אחד מציג את מרכולתו ובוחן את הסחורה שמנגד.

בסופו של דבר הכי חשוב לא להיצמד לאף חוק, לקחת הכול בכיף (המון פעמים יצא לי לדבר על דברים שלא אמורים לדבר (שטויות בכמויות) ולא זה מה שחירב את הדייט בסופו של דבר ... היו עוד דברים אחרים) 

במקרה הכי גרוע הכרתם עוד בן אדם.