אתר ההכרויות לאבלי

אתר ההכרויות המוביל והאיכותי ברשת.

הרשמה חינם!

כיצד לדעת אם האדם שפגשתי באתר ההכרויות מתאים לי?

כשזה מגיע להכרויות רומנטיות, רובינו לא ממש יודעים מה אנחנו רוצים, לכן אנחנו מחפשים בדרך כלל את "אפקט הוואו" זה שיטלטל את המציאות האפורה ויכניס בה קצת יותר עניין וצבע. אנחנו עשויים לחשוב שהרבה יותר נוח לאתר את "הוואו" הזה ברחוב, במסיבה או בפאב, שכן קל יותר לזהות ניצוץ ראשוני או כימיה טובה במפגש פנים מול פנים. אך זה לא תמיד ככה. "אפקט הוואו" יכול להתקיים גם באתרי הכרויות, ואולי בעוצמה רבה, נכונה ומתאימה יותר.

אומנם במבט ראשון, נדמה שקשה למצוא את ההתאמה האידיאלית על סמך תמונה בלבד, בטח שיש אלפי תמונות בכל אתר הכרויות. אבל העובדה שהצלחתם לשים לב לחיוך יפה, פנים מחייכות או מבט מסקרן מבין אלפי הפרצופים שבאתרי ההכרויות, היא סימן נהדר! סמכו על האינסטינקטים שלכם. כמו בהכרויות Offline כך גם בהכרויות Online, "אפקט הוואו" מתחיל מרגע קטן ומנצנץ של תשומת לב.

ברגע שנעצרתם על תמונה של רווק או רווקה שמעניינים אתכם, זה הזמן להיכנס לפרופיל האישי שלהם. זה חשוב, בשלב הזה, לקבל כמה שיותר מידע על האדם וללמוד את הסגנון שלו. אפילו בפרטים היבשים ביותר כמו גיל, עיסוק ותחביבים, אפשר ללמוד לא מעט על האדם, בטח ובטח כאשר הוא מפרט על עצמו. מהפרופיל האישי אפשר לדוג רמזים על אהבות, שאיפות ואינטרסים, להתרשם מתמונות נוספות ולבחון האם "אפקט הוואו" שהרגשתם במבט ראשון, עדיין תקף.

היתרון הגדול של אתרי הכרויות הוא שהם מאפשרים לנו ללמוד על הצד השני עוד לפני שיצרנו איתו קשר, מה שמקל עלינו לשקלל את סיכויי ההצלחה הזוגית, מבלי שנרגיש חשופים ופגיעים.אתרי ההכרויות יכולים לעזור לנו לסנן מועמדים שאינם עומדים בקריטריונים הבסיסיים שהצבנו, מה שחוסך לנו הרבה זמן ואנרגיה.

בעוד שבעולם ההכרויות Offline יכולים לעבור שבועות ואפילו חודשים עד שנבין האם יש התאמה זוגית, הרי שבעולם ההכרויות Online זה מהיר ופשוט יותר.

במידה ואתם אוהבים את מה שאתם רואים וקוראים באתר ההכרויות, הגיע הזמן ליצור קשר. אומנם בעולם ההכרויות המקוון, התקשורת היא וירטואלית, אך לספקנים, לביישנים, לחשדנים ולמבולבלים שביננו, דואר אלקטרוני, הודעות מיידיות או חדרי צ'ט הם הכלים החשובים ביותר! לא רק שהם מאפשרים לנו לצמצם את פער הידע בינינו לבין האנשים האחרים שבאתר ההכרויות, אלא גם שאנו יכולים לעשות זאת בסביבה בטוחה ונוחה, מבלי לאבד שליטה.

אתם אלה שקובעים כמה זמן תמשיכו לתקשר בעולם ההכרויות הוירטואלי ומתי תסכימו, אם בכלל, להיפגש פנים מול פנים. אתם אלה שמכתיבים את הטון! לכן נצלו את התקשורת הוירטואלית כדי לשאול שאלות שחשובות לכם ולהכיר כמה שיותר. אם השכלה חשובה לכם, זה הזמן לגלות מה הצד השני למד ובמה הוא מתמחה. אם דת, רוחניות או מסורת חשובים לכם, שאלו כיצד הדברים הללו משפיעים על חייו. אם פעילות ספורטיבית חשובה לכם מאוד, שאלו את הצד השני כיצד הוא מבלה בשעות הפנאי, ואם הומור חשוב לכם, אל תהססו להתבדח ולראות כיצד זה מתקבל בצד השני.

אנו ממליצים לכם להכין מראש רשימה של התחומים, העקרונות והאמונות שחשובים לכם, זה יעזור לכם בתהליך הסינון. עצה מועילה נוספת היא לזכור שדואר אלקטרוני, כמו שיחה פנים מול פנים, הוא יותר מרק מילים ותוכן, יש לו קצב ועיתוי. פרמטרים אלה מרכיבים את הדבר הזה שנקרא "כימיה". כך שאם אתם מרגישים שהתקשורת לא זורמת; שאתם כותבים יותר מדיי, פחות מדיי או לא מספיק, או לחלופין שהצד השני לא מקשיב או מנתח את המצב אחרת, ייתכן ואין כאן התאמה. לעומת זאת, כאשר ההתכתבות זורמת, והכתיבה קולחת ומתנהלת ללא מאמץ או בלבול, אז "אפקט הוואו" יתגבר וזה ירגיש כיף ונכון.

עוד קצת עצות...

זכרו שאתם מחפשים חבר טוב שאתם גם נמשכים אליו. זה המפתח!

יחסים רומנטיים טובים וארוכים מבוססים על ידידות וכימיה מינית. מכיוון שבשלב וירטואלי זה, המתח המיני עדיין נמצא על אש קטנה, השתמשו באתר ההכרויות כדי להתמקד ולטפח את מימד הידידות. אנחנו קוראים לזה חוק האצבע: אם ההכרות באתר ההכרות גורמת לכם להרגיש שהכרתם את החבר הכי טוב שלכם, אז כנראה שסיכויי ההצלחה הזוגית גבוהים יותר. מה שטוב הוא שאם וכאשר תיפגשו זו עם זה ותגלו שאין כימיה מינית, עדיין הרווחתם חבר טוב, כזה שאולי יכיר לכם את האהבה המיוחלת שאתם מחפשים.

האינדיקציה הטובה ביותר לדעת האם האדם שהכרתם באתר ההכרויות מתאים לכם היא מידת המאמץ. היעדר מאמץ לא מצביע בהכרח על סיפוק מיידי, אבל הוא כן מעיד על תקשורת זורמת ורצון משותף, על תחושה של כבוד ותקשורת. אם האדם שהכרתם באתר ההכרויותגורם לכם להרגיש נוח עם עצמכם, מוציא את התכונות הטובות בכם, מעורר בכם ביטחון ותקווה, גורם לכם לצחוק, מקשיב לכם ומתעניין בכם, הרי שהפוטנציאל הזוגי הוא גבוה, וכמוהו גם התוקף של "אפקט הוואו".

עכשיו כשהבהרנו לכם בפשטות ובקלות כיצד ניתן למצוא התאמה זוגית באתר ההכרויות, לא תתנו לעצמכם הזדמנות?