אתר ההכרויות לאבלי

אתר ההכרויות המוביל והאיכותי ברשת.

הרשמה חינם!

הכרות


הכרות של פעם

רבים דיברו וכתבו על נושא ההכרות ממבליינד דייט, הכרות בעזרת משרדי שידוכים או אתרי ההכרויות והשאלה איך גורמים לנושא להיות יותר מבטיח, יציב ולא מאיים.התשובות הינן רבות ואנחנו בספק אם מישהו יודע בוודאות מה היא הדרך הנכונה.
יש הטוענים שככול שתיפגש יותר כך הסיכויים שלך להכרות גבוהים יותר. לעומתם אחרים מצדדים באיכות הקשר לאורך זמן ולאו דווקא בפגישות מרתוניות עד למציאת האחד והיחיד.
התמימים דובקים באהבה ממבט ראשון ובחיפוש מתמיד אחרי הדבר האמיתי, בקליק המיידי וברוב המקרים עדיין מחפשים וחולמים הכרות מהסרטים.
החיים מכניסים לנו הפתעות לרוב ולפעמים אהוב לבך היה בן אדם שלא סבלת , אך לאחר הכרות של מספר חודשים דעתך עליו השתנתה תחילה להערכה ואחר מכן לאהבה.
רבים מהמקרים כשיושב מולך בן אדם שלא מצא חן בעינך בפגישה בהכרות הראשונה ואתה עובר הלאה, האם יכול להיות שהפסדת את אהבת חייך אילו היית נותן צ'אנס להכרות יותר עמוקה איתו, המסקנה לא תמיד להסתמך על הרושם הראשוני ויתכן שעדיף לתת עוד הזדמנות להכרות.
רבים הזוגות המאושרים שבנו את הקשר מאפס, התרגלו אחד לשני ועם הזמן האהבה הגיעה ותפסה לה מקום של כבוד ועומק, יותר מזוגות שנדלקו אחד על השני כבר בתחילת ההכרות.
הכול בראש שלכם, קחו את הזמן לפחות שתיים שלוש פגישות, הכירו אותו / אותה לעומק לפני שתחליטו, תנו צאנס לפגישה השנייה ואל תקבעו רק על סמך המראה החיצוני בלבד, ההכרות לאורך זמן חשובה, יתכן ולפניכם אדם נפלא שתלמדו לאהוב עם הזמן.
האם זו הקדמה ששינתה את פני האהבה?איפה הימים וקסם ההכרות של פעם שהרומנטיקה והפשטות שלטה, יצאנו, נפגשנו כתבנו מכתבים וחיכינו בכמיהה לדוור, קנינו פרחים, יצאנו לאור הירח שלובי ידיים, הכרנו, חיזרנו, אהבנו!!!