אתר ההכרויות לאבלי

אתר ההכרויות המוביל והאיכותי ברשת.

* הרשמה חינם!

סיפורי הכרות

1.       הכרות חדשה

כמה פעמים שמעתם בחתונה את המשפט "בקרוב אצלך", מעצבן נכון? תמיד אחרי אירוע כזה את מרגישה צורך לחדש את סבב הדייטים ונרשמת לאתר הכרויות, שם את מציינת כמה את מוכשרת, יפה, שאפתנית, בעלת חוש הומור וכו'...אז מה אם שיקרת פה ושם לפעמים זה עובד, ואז מגיע רגע האמת! התמונה, כמובן את בוחרת את התמונה הכי הכי, (לא משנה אם זו תמונה מהבת מצווה שלך והיום את בת 31) אם את מלאה את מצטלמת מרחוק...רחוק מאוד, ודואגת כי רק הנתונים המרשימים יבלטו... אם עברת את מכשול התמונה והבחור חושב שאת חושנית הגיע הזמן לקבוע דייט הכרות, כמובן כמה שיותר מהר יותר טוב כי ככל שמשוחחים בסקייפ או בטלפון הרצון להפגש הולך ונחלש. השלב השני איפה נפגשים? אם הוא מאיזור המרכז הוא לא ימהר להגיע לאשקלון בט! ענה כי אין לו מה לחפש בה, ואם תשאלי אותו למה, מה הוא לא אוהב באשקלון הוא יאמר לא יודע אף פעם לא הייתי בה אבל שמעתי...כאן כבר תצייני נקודה לרעתו, שחצן מתלהב, כותב שהוא מתגורר במרכז, אך איפה במרכז? מרכז לוד, כאילו שזה סביון אבל מה, אשקלון לא לרמתו, היא קרובה לעזה, אך זה שהוא מתגורר בתוך עזה זה בסדר. 
בסופו של דבר מתפשרים על המרכז: אשדוד, (הערה! אם הבחור לא מסכים להגיע אליך במפגש הראשון תטילי ספק ברצינות שלו לקשר). 
ואיפה קובעים בדרך כלל באשדוד? בחוף הקשתות. מתי? עצה ידידותית אם הכרת אותו דרך האינטרנט ואת לא יודעת פרטים רבים אודותיו, תבקשי להפגש ביום שישי בערב, אם הוא נשוי, אין מצב שהוא יצליח לצאת בערב שבת, אם הוא שומר שבת, אין לך ברירה לכי עם האינטואציות שלך. אם הוא לא מתקשר מחסוי ושם תמונה שלו באתר, ספק להניח שהוא לא נשוי או שהוא פשוט לא שם על אשתו. 

הגיע הערב, את בלחץ, יואו רק שזה יהיה זה, רק שהוא יהיה נחמד, שלא יהיה מכוער, שלא יחשוב שאני מכוערת, בכל זאת את שונה מהתמונה ברוב המקרים, אז מתחיל המרדף אחרי בגד "מרזה", "חיטובית" וכל ההמצאות שלא תמיד עוזרות, פאן,! איפור, נעלי עקב, אפילו שאת צולעת בהן, לא נורא העיקר להיות גבוהה, כי גובה מוריד שתי קילו, אשלייה אופטית. 
את עוזבת את הבית בתקווה לחזור אליו נשואה (חחח...), יוצאת לפגישת הכרות המיוחלת, מומלץ מאוד תמיד להגיע בכוחות עצמך, כי אם לא יסתדר או אם הוא סוטה, תוכלי להתחמק בלי להזדקק לטרמפ ממנו. הוא נשמע מתלהב בטלפון והדרך לאשדוד נראית רחוקה מתמיד, מגיעים לחוף הקשתות, עוצרים את הרכב, ממתינים על המדרכה וכל בחור שעובר הלב דופק, אם הוא מכוער את אומרת "אלוהים רק לא הוא", אם הוא חתיך את אומרת "הלוואי זה הוא", פתאום ניגש אליך גבר נמוך ודקיק, ואומר שלום את אפרת? את מסתכלת עליו בפליאה ומבינה כי זה שלא דרשת לראות בתמונה את החצי השני שלו עשית טעות אנושית. הבחור בטוח בעצמו וכבר רוצה לנווט, ואת לא יודעת מה לעשות, ללכת איתו לא ללכת, להגיד לו שזה לא מתאים או לזרום ולא להביך בכל זאת הוא בא מלוד!! טוב, את מחליטה לשבת איתו לכוסית רד בול או בריזר ולפתח שיחה, כאילו כמו בין ידידים, אך המצב הולך ונהיה עגום יותר, הבחור ריק מתוכן, מדבר שעות על כלום, אוצר המילים שלו רדוד והגרוע מכל... הוא בן 36 אך עדיין לא יודע מה יעשה כשיגמור את הצבא. זה הרגע להכין תוכנית מילוט, חשוב שתהיינה כמה כאלה באמתחתך על מנת שתהיה מוכנה לבריחה מכל מצב. ואז את שולחת הודעת sms לחברה עם המילה הצילו!! היא מבינה את הקוד ומתקשרת אליך ומבקשת שתבואי דחוף, את נשמעת מוטרדת בשיחה וממהרת לבקש חשבון, אם הוא סתום הוא מאמין לך, אם הוא חכם הוא כועס עלייך וטוען כי אם לא מתאים לך את צריכה לומר ולא לחפש תירוצים. 
הקטע ההזוי בכל המצב הוא שישנם בחורים שמרגישים כי דווקא הלך עשר והם מצאו חן בעינייך ומנסים להפרד ממך בנשיקת לילה טוב, כאן חשוב מאוד כבר לגרום להם לנחות למציאות, ולומר את הקלישאה "אתה חמוד, אבל אני אוהבת בהירים יותר, גבוהים יותר, מלאים יותר, וחכמים יותר, בקיצור כל מה שאתה לא". יש גברים שלא מקבלים לא כתשובה ורוצים להרגיש כי ידם על העליונה אז מתחילים "לרדת" עלייך, למה מי את? מה את עושה מעצמך? כולה אחת שמנה, מכוערת ורווקה זקנה? תגידי תודה אם הייתי יוצא איתך", כאן עדיף לפסוע לכיוון הרכב ולרחם על הבחור בלב.
בדרך הביתה כולך במחשבות, אוף, שוב לא הלך, צריך לתכנן עוד פגישה, סתם התבזבז ערב, טוב אסור להתייאש, מחר יום חדש! , דייט חדש, הכרות חדשה, התחלה חדשה...

 

2.       הכרות בחדר המיטות

זה היה בליל חורפי גשום וקודר אני מפלרטט עם בחורה כאן באתר ולאחר מספר דקות עברנו לשוחח בטלפון לשיחת הכרות ראשונה והשיחה זורמת וקולחת והחלה לגלוש לשיחה בנושא יחסים,ופתאום ככה לתומי הצעתי לה שניפגש לדייט .והיא ללא היסוס הסכימה, אמרתי לה שהפעם זה לא יהיה דייט רגיל, אלא הכרות הזויה שבסרטים לא קורה דייט כזה והיא סקרנית מאוד וחסרת סבלנות הפצירה בי לספר לה על הדייט......
אמרתי שהדייט יהיה אצלה בבית כאשר היא מחשיכה את כל הבית. כאשר בבית שוררת אפלה מוחלטת, מלבד נר אחד בסלון והיא מחכה לי בחדר המיטות כאשר היא ערומה ללא בגד לגופה, ואני נכנס אליה לחדר כאשר אני לא רואה אותה כלל (אני לא יודע איך היא נראית אין לה תמונה באתר) החדר חשוך ואנחנו עושים את זה ורק לאחר מכן מדליקים את האור. האמת לא האמנתי שהיא תסכים בכלל חשבתי לעצמי שהיא תחשוב שאני חולה או שיש לי הפרעה מסויימת. 
אך לתדהמתי היא הסכימה.
אני באופי אוהב אתגרים וללכת אל הלא נודע.... לא היססתי, התקלחתי, התבשמתי ויצאתי לדרך. 
אך ככל שהתקרבתי ליעד פתאום התחלתי לחשוש, אולי עובדים עליי ? אולי אלה אנשים עויינים שרוצים לחטוף אותי?(אני איש ביטחון) אבל כמה שהפחד מתגבר הסקרנות מתגברת יותר. לייתר ביטחון התקשרתי בדרך לחבר סיפרתי לו את הסיפור נתתי לו את הכתובת ואמרתי לו שאם עד שעה מסויימת אני לא יוצר איתו קשר שיזעיק משטרה לכתובת שנתתי לו.
הגעתי ליעד, אני מתקשר אליה והיא אומרת לי- תיכנס, הדלת פתוחה. אני פותח את הדלת ואני לא מצליח לשמוע כלום. אני שומע רק את הלמות הלב, האנדרנלין בגוף עומד לפוצץ לי את הרכות, אני עדיין איתה בפלאפון היא אומרת לי - תמשיך במסדרון, תיכנס לחדר השמאלי. בבית שוררת אפלה מוחלטת, משהוא בתוכי אומר צא מיד החוצה, אך הסקרנות שוב מתגברת ואני ממשיך לפסוע לאט לכיוון החדר השמאלי, אני פותח את דלת החדר ולא רואה כלום עלטה.
אני עדיין לא יודע אם זו באמת בחורה שוכבת במיטה, אני מת מפחד...איזו הכרות הזויה.... אך הסקרנות מתגברת ואני מתחיל להתפשט לאט לאט ואני מרגיש שהלב שלי עומד לקפוץ החוצה מהגוף, אני מתקרב למיטה, מרים את השמיכה לאט, ממשש ולשמחתי הרבה זו בחורה. לאט לאט הדופק החל להתייצב ועשינו את זה בטירוף.
לאחר מכן הדלקנו את האור וראינו אחד את השני, ופשוט למחרת ניתקנו את הקשר.
זהו חברים דייט הזוי שאולי בסרטים לא קורה, אבל זהו סיפור הכרות אמיתי לחלוטין.

 

3.       הכרות בבית קפה

זו היתה תקופה קשה מבחינתי, בדיוק נפרדתי מחברי כ-7 שנים.
נואשתי ורציתי להכיר מישהו.
חברה המליצה לי על אתר הכרויות Lovely .
ובכן התרשמתי לטובה וכן גם התלהבתי מכל הפניות אשר הגיעו אליי, כמובן שלא נעניתי לכולם, אבל שלושה גברים מאוד מרשימים תפסו את עיני.
כמובן שלאחר כמה וכמה שיחות הם בקשו להיפגש איתי. וכן אני הסכמתי לנסות אהבה חדשה. ומכאן מתחיל הסיפור...
קבעתי עם שלושתם ביום אחר יום לאחד מבתי הקפה במרינה בהרצליה.
עם הבחור הראשון הכל עבר חלק ואפילו נחמד מאוד, עם הבחור השני היה גם נחמד, אבל לא התאים.
הבחור השלישי מאוד היה נחמד וכן ממנו התרשמתי במיוחד, רק חבל שקבעתי איתם לאותו מקום כל יום, כי מסתבר שהמלצרית עבדה במשמרת ערב כל השבוע, ומשראתה אותי כל יום עם בחור אחר היא חשבה שאני איזו נערת ליווי, ואמרה לי ליד הבחור- כן את מאתמול ושלשום, את באה לכאן עם החברים שלך, את רוצה את העוגה של אתמול?
וכמובן שהבחור נבהל והחליט שהוא נעלם כל עוד נפשו בו.
חבל, דווקא היה בחור נחמד.
מאז הגעתי למסקנה בנות , אם אתן יוצאות לדייט יום אחר יום, תשתדלו לא לאותו מקום. ואם אתם שואלים אם מצאתי את אהבת חיי באתר?! כן מצאתי והוא מקסים ויודע מהסיפור המצחיק הזה. בהצלחה לכולם.

 

4.      הכרות עם שתי אחיות

כמו שאומר השיר של משינה, הסיפור שלי הוא קצת מוזר...
הכרתי בחורה נחמדה דרך האתר.
קלטתי שיכול להיות כאן סיפור נחמד, לא אהבה סוערת, אבל בטח שתקופת הכרות נעימה של סיפוק הדדי בואו נקרא לזה.
בדייט הראשון יצאנו לקפה.
בשני נפגשנו לארוחת ערב במסעדה נחמדה.
הכל זרם נחמד.
חיבבתי אותה והיא חיבבה אותי וגם נמשכנו האחד לשניה.
בדייט השלישי יצאנו לדרינק בתל אביב (היה לנו ברור שצריך לחזק את מפלס התעוזה החרמנית ואלכוהול זה המפתח).
אחרי 4 בירות שלי ושתי כוסות יין שלה נסענו אליה.
היא גרה במין יחידה נפרדת של בית פרטי.
אחרי לילה של יחסים טובים נרדמנו עייפים ומרוצים.
בבוקר התעוררתי ומצאתי פתק – היא לא רצתה להעיר אותי והיו לה סידורים אז ביקשה ממני לנעול את הדלת כשאני יוצא ולהשאיר את המפתח מתחת לשטיח כניסה. היא גם כתבה שיש מיץ תפוזים וקפה ושאני ארגיש בבית.

קמתי לאיטי, ערום כביום היוולדי, פתחתי את המקרר ובאתי להוציא את המיץ. פתאום אני שומע את המפתח בדלת...הלכתי לכיוון, מצפה לראות את הבחורה, ולהפתעתי עמדה שם אישה זרה, שנעצה בי מבט ארוך ובוחן.
בהתחלה קפאתי במקום, ממש לא הייתי מוכן לזה, אבל איכשהו מצאתי את עצמי עומד ומסתכל עליה מסתכלת עליי.
היא הייתה בת בערך 40, לבושה יפה, גוף טוב לגילה, מטופחת. מה שנקרא שמורה במצב מצויין.
פתאום קלטתי שהיא ממש לא במבוכה ושמה שהיא רואה די מוצא חן בעיניה.
הצעתי לה מיץ תפוזים ומשם הבוקר התגלגל לכיוון מאוד לא צפוי ומאוד מרגש. יחסים עם אשה מבוגרת ממני, שאני לא מכיר ולא יודע אפילו איך קוראים לה. הכרות הזויה - ממש כמו בסרט.
אחרי בערך שעה של יחסים מטורפים אני שומע את המפתח בדלת. ולפני שהספקתי בכלל לחשוב מה אני עושה אני קולט את הבחורה עומדת מולנו ומחייכת.
"אני רואה שפגשת את אחותי הגדולה" היא אומרת לי, תוך כדי שהיא מתפשטת ונכנסת איתנו למיטה.
מה אני אגיד לכם, אחיות זה סבבה ואחיות שמפרגנות אחת לשניה זה עוד יותר סבבה.
בסוף הן שיחררו אותי ואמרו שיותר לא ניפגש כי יש להן חוק שהן שוכבות ביחד עם גבר רק פעם אחת.
וואלה, היה שווה. כל פעם שאני נזכר ביום הזה אני מחייך מאוזן לאוזן כמו מפגר.
אין כמו זוגיות, אבל גם אורגיה עם שתי אחיות זה לא הולך ברגל.
הקיצר.....תבלו, תהנו והכי חשוב תזרמו – החוויות הכי טובות קורות כשלא מצפים או מתכננים.
אני אומר את זה מניסיון.

 

5.      הכרות באמבטיה

אני בדרך כלל לא אוהבת בכלל את הקטע הזה של לחפש חבר באתרי הכרויות יום אחד אמרתי ננסה ונראה אם ייצא משהו מזה.
הכרתי מישהו נורא חמוד באתר, הוא רצה שקודם נעשה הכרות בסיסית באייסי או בסקייפ, אמרתי לו שאני לא בנויה לדברים האלו ושאלתי אם הוא מעוניין להיפגש ונבדוק אם זה זה.
באמת הבחור בא אלי, נתתי לו להיכנס לבית שלי, הוא ישב על המיטה שלי והתחיל לספר בדיחות. אמרתי לעצמי - יש לי פה עסק עם מגודל, ישר החלפתי נושא, אמרתי לו שאני הולכת לקנות סיגריות ושיחכה פה בבית. הוא הסכים וכשחזרתי לא ראיתי אותו בבית, אך ראיתי שהוא הדליק את כל הנרות בבית שלי..
התחלתי לחפש אותו ופתאום אני שומעת מישהו שר מתוך האמבטיה, נקשתי בדלת ושאלתי אותו מה הוא עושה שם?!
הוא ענה: "תיכנסי ותראי".
פתאום אני רואה שכל האמבטיה נרות, חצי מהבר שלי גם באמבטיה והוא נהנה לו שם בפנים! שאלתי אותו: "אתה תמיד נהנה ככה לבד ואתה מתכוון להשאיר אותי בחוץ"? הוא יצא מהאמבטיה ערום כולו עם גוף חושני ועם הפה התחיל להפשיט אותי...
שתינו והתמסטלנו, עשיתי חיים כמו שלא עשיתי אף-פעם, הרגשתי בעננים! 
בחיים לא קיימתי יחסים כמו שקיימתי איתו, הרגשתי כל כך חופשייה איתו ותמיד הסתכלנו אל תוך העיניים. 
היום אנחנו בקשר נהדר ונראה לי שאני ממש מתאהבת בו.
הלוואי שכל אחת היתה מרגישה מה שאני הרגשתי ומרגישה!!! לפעמים גם הכרות באמבטיה מביאה לאהבה אמיתית (:

 

6.      סיפור הכרות קצר... ממש קצר

היה זה ערב קיץ חמים, כאשר קבעתי עם גבר מסויים בתל אביב במקום שנקרא סוף פרישמן. בטלפון נשמע הבחור אינטילגנטי ופרטיו באתר שמצאתיו מצאו חן בעייני.

פחדתי מהפגישת הכרות איתו , כי אני לא רזה וזה מאד מפריע לבחורינו ביצירת קשר. חיכיתי לו בחוץ, על שפת הטיילת וישבתי על המעקה.
מהר ראיתי אותו יורד מכיוון מלון דן וכשהתקרב קמתי לקראתו. הושטתי לו יד, ולתדהמתי הכניס את ידו ישר מתחת לחולצתי.
"מה אתה עושה"? שאלתי, "בודק עד כמה את שמנה" ענה.
באינסטינקס מהיר הושטתי ידי למבושיו ואמרתי לו: "אני רוצה לראות מה גודלו של.........."
מעולם לא ראיתי גבר שעבר גיל שישים רץ כל כך מהר. כמו הבחור שברח ..האמינו לי, זו אמת.

 

7.      הכרות בלי לומר מילה

זה היה באביב.
משהו קורה לכולנו באביב...
ולמרות שאני נחשבת ל"ילדה טובה", שלא נכנסת למיטות של אנשים זרים, הרגשתי מה שאנו החברות נוהגות לכנות "חוסר מנוחה".
מצאתי את עצמי באחת עשרה בלילה משוטטת באתר וצדה!!!
ממש כמו הגברים!!!
זה היה נחמד דווקא. שינוי מרענן מלהיות זאת שמסתכלים עליה כמו על נתח בשר. הייתה לי תחושת כוח לא מוכרת.
בצ'אט השלישי עלה מולי א', הייתה לו תמונה טובה ולהפתעתי גם חוש הומור והכי חשוב מבחינתי – לא היו לו שגיאות כתיב! מצרך נדיר באתר הכרויות
עברנו לטלפון וקשקשנו לנו חצי שעה בערך, הייתה כימיה ואי אפשר היה להתכחש לעניין.
בסוף הבחור אומר לי: "בואי אליי. לא נדבר מילה. אם אני לא מוצא חן בעיניך פשוט תעשי אחורה פנה ונשכח מהאפיזודה הזו, אבל אם אני כן מוצא חן בעיניך...."
"אם אתה כן מוצא חן בעיני אז...מה?" שאלתי חצי מרוגשת חצי מבוהלת.
"אם אני כן מוצא חן בעיניך אז תכנסי לקפה".
בדרך כלל אני נוטה לנתח את עצמי למוות: האם כדאי, או לא, אולי נחשוב על זה עוד יום, אולי לא כדאי לחכות....משום מה, באותו רגע שאלתי את הכתובת, התארגנתי בזריזות ויצאתי מהדלת כאילו מישהו שם אותי על אוטומט.
תוך 20 דקות עמדתי מול הדלת שלו. (עמדתי שם 10 דקות וחשבתי אם לדפוק או לברוח).
דפקתי על הדלת וזוג עיניים מהפנטות ננעצו בעיני.
בלי לומר מילה נכנסתי לדירה שלו. דירת סטודיו חמודה. הטלוויזיה הייתה פתוחה והספה הייתה מרווחת ורכה. התיישבתי וראינו טלוויזיה בלי לומר מילה.
לאחר כמה דקות הוא התקרב אליי ורק הסתכל עליי צופה בטלוויזיה, בלי מלומר מילה.
לאחר כמה דקות הוא הפשיט אותי, בלי לומר מילה והחל לנשק אותי...
היחסים הטובים ביותר שהיו לי בימי חיי היו עם גבר זר, בלילה אביבי, בלי לומר מילה.
(אחרי הפגישה הקסומה הזו יצאנו קצת אבל זה לא היה אותו הדבר אבל זה כבר סיפור אחר...)

 

8.       הכרות בים

כהרגלי, נכנסתי לאתר והתחלתי לדפדף באלבום התמונות, מחפש מישהי ששווה להתאמץ בשבילה.
אחרי כשלוש דקות של דיפדופים מצאתי!
בת 26, מהמרכז, עיניים כחולות גדולות וחיוך תמים.
שלחתי לה פניה וריגושון וחיכיתי.
להפתעתי היא ענתה לי תוך כמה דקות וכתבה שהיא לא אוהבת צ'אטים והתכתבויות והיא בעד להיפגש.
בחורה באתר הכרויות שלא סובלת פטפטת ורוצה להיפגש.....
אני מודה שבאותו רגע דמיינתי אותנו מתגלגלים על החוף ערומים בירח הדבש שלנו.
יש מצב שקיימת כזאת בחורה???
החלטתי לזרום עם הפנטזיה והצעתי שניסע לים. היא הסכימה ותוך שעה אספתי אותה ונסענו לחוף השרון בהרצליה.
היא הייתה מתוקה ושקטה באוטו וממש הרגשתי שמשהו טוב קורה כאן.
ירדנו לים – התפאורה הייתה מושלמת.
ישבנו על החול, הסתכלנו לאופק, החלפנו מבטים מבויישים ואז היא התחילה לבכות....
בהתחלה עוד לא הבנתי לאיזה סרט נכנסתי אבל תוך 5 דקות הבנתי שהסתבכתי.
הכרות כזאת רק תזיק לי לבריאות...בהתחלה נבהלתי וניסיתי להוציא ממנה מה קרה, חשבתי אולי זה בגללי, אבל זה ממש לא היה בגללי!
היא התחילה לשפוך לי את כל הצרות שלה על אמא שלה והחבר שלה לשעבר והילד (שבכלל לא ידעתי שיש לה), היא התחילה לנסות לנשק אותי וכשעצרתי אותה היא קמה ורצה לתוך הים – מרוב בהלה רצתי אחריה. יצאתי רטוב, היה לי קר ובלב קיללתי את מי שהמציא את הפאקינג מטורפת הזאת.
בסוף הכנסתי אותה לאוטו והסעתי אותה הביתה.
בדרך היא ישבה מכווצת בתוך עצמה ושותקת. הסתכלתי עליה ולמרות כל הבאסה שלי ממנה עדיין ריחמתי עליה.
כשנכנסתי לאתר שוב ראיתי שהכרטיס שלה מחוק. זה היה הדייט הכי הזוי שהיה לי אי פעם. 

איך להצליח באתרי ההיכרויות של ימינו?10 כללים כיצד להצליח באתר הכרויות33 עובדות מעניינות על אתרי הכרויותכיצד לדעת אם האדם שפגשתי באתר ההכרויות מתאים לי?על ההיסטוריה של הכרויות וחיזורמיומנו של בחור שחיפש אהבה - ומצאשאלון ההכרויות - מאגר שימושי של שאלות לשני המיניםאתר הכרויות - המקום שבו מוצאים זוגיות רצינית כיוםאתר הכרויות בעולם המודרני – כיצד תעשו את הבחירה הנכונה?ממה נובעים ההבדלים בין נשים לגברים?גברים, נשים ומה שביניהםמה הופך פגישה לסיפור זוגיות מוצלח?דייטים... איך עושים את זה?הקשר הזוגי מתחיל ממרחקמהי הנשיקה שלך?החלטתם לעשות חתונהLOVELY הכרויותסיפורי הכרותאינטימיותכללים להתנהלות נכונה בעולם ההכרויות הוירטואליהכרות10 הכללים להצליח באתר אהבה הכרויות לדתיים תקנון חיפוש באתר הכרויות לאבלי הכרויות מדריך לפתיחת תיבת דואר בג'ימייל מדריך לפתיחת תיבת דואר בוואלה איך להירשם?
אתר הכרויות Lovely הינו אתר הכרויות מהמובילים והאיכותיים ברשת. באתר הכרויות לאבלי תוכלו להכיר לקשר רציני ולמצוא קשרים לא מחייבים, הכל תלוי באיזה סוג היכרות הינכם מעוניינים. היום, אתרי הכרויות הם חלק בלתי נפרד מפלטפורמת ההכרויות היומיומית שלנו והם כלי שימושי ביותר למציאת בן זוג לחיים. באתר הכרויות לאבלי הושקעו מחשבה ומאמצים רבים ובתור אתר הכרויות מקצועי ומוביל אנו מספקים עבורכם חויית גלישה מרעננת ונעימה וחיפוש מתקדם. הכרויות רבות כבר נוצרו באתר ובטוחים אנו שהכרויות רבות עוד יזרמו באתר, אז הירשמו חינם לאתר ההכרויות הוותיק בישראל כבר עכשיו!
ברוכים הבאים לאתר הכרויות lovely! אתר הכרויות לאבלי בעל מאגר ענק של חברים המחפשים הכרויות עם רווקים והכרויות עם רווקות, הכרויות עם גרושים והכרויות עם גרושות, הכרויות עם נשואים והכרויות עם נשואות, הכרויות לסטוצים, הכרויות לחתונה והכרויות לקשר רציני. ההרשמה לאתר הכרויות לאבלי בחינם ! לאתר הכרויות לאבלי יתרונות רבים ופלטפורמה בלעדית המותאמת להכרויות באינטרנט. באתר הכרויות לאבלי מעל 300000 רשומים המחפשים הכרויות שונות. אתר הכרויות לאבלי קיים מתחילת דרכן של הכרויות באינטרנט והושקעה בו מחשבה ועבודה רבה על מנת להתאים את סוגי הכרויות לגולשים השונים. על מנת שתדעו להחליט האם אתר ההכרויות לאבלי מתאים לכם, בתחתית האתר ריכזנו עבורכם מספר טיפים: השוואה בין אתרי הכרויות בחינם לעומת אתרי הכרויות בתשלום, סיפורי הכרויות וחתונות, טיפים כיצד נכון להתנהל באתר הכרויות ועובדות מעניינות על אתרי הכרויות. היצטרפו חינם לאתר הכרויות לאבלי ואולי כבר היום תוכלו לצאת לדרך חדשה.