אתר ההכרויות לאבלי

אתר ההכרויות המוביל והאיכותי ברשת.

הרשמה חינם!

החלטתם לעשות חתונה


מפיק אירועים מול מארגן אירועים

ארגון החתונה לא היה לי קל בכלל, חברים המליצו לי לקחת מפיק חתונות או מארגן חתונה אבל אני ואשתי לא ממש ידענו מה ההבדל בין מפיק חתונה לבין מארגן חתונה. אחרי בירורים מעמיקים ואחרי אין סוף טלפונים למפיקים ולמארגנים הבנו מה ההבדל העיקרי בין מפיק לבין מארגן.

מפיק חתונה עושה את העבודה השחורה שלכם, מהרגע החלטתם לעשות חתונה, מפיק האירועים נפגש איתכם ושואל אתכם שאלות שיעזרו לו להפיק לכם חתונה מדהימה ושאלות שיעזרו לכם לדעת מה בדיוק אתם מצפים מהחתונה שלכם.

מפיק חתונות ימצא עבורכם גני אירועים או אולמות אירועים שבהם תרצו להתחתן, יעשה עבורכם בדיקה מקיפה של ספקי קייטרינג מעולים שיגישו אוכל בחתונה שלכם, ימצא לכם מעצבי אירועים מובילים שיעצבו לכם חתונה עם אווירה חלומית, יקשיב לכל תקליטן שיקפיץ את האורחים שלכם בחתונה ויחפש צלם אירועים מקצועי שיתעד את החתונה שלכם מכל זווית אפשרית.

אחרי שהמפיק אירועים יתרוצץ בכל גן אירועים, בכל אולם אירועים וייפגש עם כל ספק אפשרי בתחום (קייטרינג, צלמים, תקליטנים, מעצבי אירועים ועוד...) הוא ייפגש אתכם פעם נוספת ויעביר לכם רשימת מקומות וספקים ברמה הגבוהה ביותר שהוא מצא לחתונה שלכם.

אחרי שעברתם על הרשימה וסיננתם חלק מהספקים והמקומות שמפיק האירועים הציע לכם, ייקח אותכם מפיק האירועים לראות את גני האירועים, האולמות ולמבחני טעימה אצל כל אחד מספקי הקייטרינג שבחרתם.
בנוסף לזה, ייקח אתכם מפיק האירועים לפגישות אישיות עם צלמי אירועים, מעצבי אירועים וכל ספק אחר שתרצו לפגוש.

אחרי שפגשתם את הספקים, ראיתם גני אירועים, בחנתם אולמות אירועים ועיינתם באלבומים של צלמי אירועים, תצטרכו להחליט מי מבין הספקים והמקומות הכי מתאימים לכם לחתונה.

מיד אחרי ההחלטה שלכם, יתאם מפיק האירועים את התאריך לחתונה עם כל הספקים ויתאם את העבודה שלכם האחד מול השני ומולכם.

מפיק אירועים טוב, ידע להדירך אתכם לגבי בחירת שירים לחתונה ולגבי מיקום השולחנות, סידור הישיבה וכמויות האלכוהול שתצטרכו בחתונה.

לקראת החתונה, מפיק האירועים ייכנס להילוך גבוה ויוודא שכל הספקים יודעים מה הם צריכים לעשות, איפה הם עומדים והשכל מוכן לחגיגת חתונה מושלמת.
בערב החתונה, מפיק האירועים ילווה אתכם וידאג שהכל ''דופק כמו שעון'' ושאין שום תקלות בלתי צפויות.

כמו שכבר ציינתי בכותרת, זוגות שלוקחים מפיק חתונה יכולים לשבת בנוחות ולחכות לערב חתונה קסום ולא להתרוצץ בין ספקים.

בניגוד למפיק אירועים, שעושה בשבילכם את כל העבודה ''השחורה'', מארגן אירועים נפגש אתכם בערך חודש לפני החתונה ודואג שהכל ''דופק כמו שעון'' ושבערב החתונה לא יהיו תקלות.

מארגן חתונה יודע שככל שמתקרב מועד החתונה, כך מד הלחץ מתחיל לעלות ולא תמיד כדאי להגיע לחתונה עם עצבים מיותרים ועם החשש שלא כולם יודעים את התפקיד שלהם בחתונה.

אחרי שבחרתם אולם אירועים או גן אירועים שבו תרצו להתחתן ואחרי שמצאתם תקליטן מעולה שיודע להקפיץ את האורחים, אחרי שטעמתם אוכל אצל ספקי קייטרינג שונים ואחרי שמצאת צלם אירועים מקצועי שיתעד עבורכם את החתונה ויכין אלבומים וסרטים כמזכרת, נשאר לכם למצוא מארגן אירועים.

מארגן אירועים ייקח מכם את החוזים שחתמתם עם הספקים ויוודא שאין שום סעיף מיותר ושלא שכחתם כלום, ידאג מארגן החתונה לתיאום מלא בין הספקים וילווה אתכם כחודש לפני החתונה ועד לסיום החתונה.

מארגן חתונה דואג שלא יהיו תקלות ושלא תצטרכו לדאוג בתקופה שלפני החתונה ובטח שלא תצטרכו להיות טרודים בנושאים מיותרים תוך כדי החתונה שלכם.

כמו שציינתי בכותרת, מארגן חתונה לא עושה עבורכם את העבודה ולא מוצא לכם אולם אירועים או גן אירועים ולא ימצא לכם קייטרינג טעים או צלם אירועים מקצועי ואפילו לא מעצב אירועים אלא יעשה לכם סדר בבלגן בתקופה שבה מד הלחץ עולה והכיף של לפני חתונה לא מורגש ואין לכם כוח להתעסק יותר עם הספקים.

מארגן חתונה ידאג שלא יהיו לכם דאגות ושלא יהיו תקלות לא רצויות ושהחתונה שלכם תהיה מושלמת וכיפית שלא תשכחו לעולם.

* עופר הירש, אירוע נטו , מקור המאמר: http://articles.co.il מאמרים לשימוש חופשי. נכתב על ידי צחי בבלי