אתר ההכרויות לאבלי

אתר ההכרויות המוביל והאיכותי ברשת.

הרשמה חינם!

LOVELY הכרויות

בשנים האחרונות נעשתה עבודה מאומצת על מנת לשפר, לייעל, לפנק, לעצב ולפתח את האתר כדי שיהיה לכולנו קצת יותר נעים ב - lovely הכרויות

אז מה יש לנו באתר?

אתר הכרויות- אותה גברת בשינוי אדרת - העיצוב הכללי של האתר עבר בהתמדה שינויים רבים מבחינת מראה ותפקוד והכל- כדי שיהיה קצת יותר נעים בעין ועוד יותר נוח לשימוש.

יש לי יום הולדת - בוודאי הבחנתם בציור של בלונים על כרטיסם של חלק מהמשתמשים. זה אומר שלחבר זה יש יום הולדת וכבונוס אנו מאפשרים לכל החברים לשלוח בהודעה ברכה אישית ללא צורך ברכישת מנוי! תברכו, תפנקו ושיהיה במזל!

חיוך אחד טוב מאלף מילים - קשה לך להתחיל באתרי הכרויות? מה יותר פשוט מלשלוח חיוך?? חיוך הוא "משפט התחלה"  שאפשר לבחור מתוך רשימה והוא נשלח כמסר גלוי. מה שאומר שכולם יכולים לקרוא ולשלוח משפטי התחלה! יאללה לעבודה!! ושתהייה לכולנו התחלה קלה!!

תראו מי הצטרף אלינו השבוע - בוודאי כבר שמתם לב שאנחנו דואגים לשלוח לכם דגימה בצורת רשימה קצרה של החברים שהצטרפו השבוע לאתר. אל תשכחו שזו רשימה חלקית ביותר וכל הנרשמים החדשים מחכים לכם באתר שתמצאו אותם. מי יודע, אולי אחד מהם הוא סיפור האהבה החדש שלך?

מבצעים ומנוי בתשלומים - ביקשתם וכן, גם קיבלתם! 
- תשלומים על כל סוגי המנוי

- מנוי לשנה שלמה במחיר של מנוי ל-3 חודשים (איפה עוד ראיתם אתר הכרויות בו תוכלו להכיר במחיר של לאפה ופחית שתיה..)

-מבצע ליום ההולדת - קבלו מאיתנו 10% הנחה על רכישת מנוי באתר הכרויות lovely בשבוע יום ההולדת דרך שירות הלקוחות! מזל טוב!

הכרנו בלאבלי - סיפורי הכרויות באתר - זוגות רבים מספרים לנו שהם הכירו ב lovely ואף נישאו כתוצאה מהכרות זו! (כמובן שפרגנו לכולם במתנות מפנקות....) חלק מהסיפורים נמצאים כבר עכשיו במדור "הכרנו" שבעמוד הכניסה לאתר. חלק מהזוגות התקשרו רק לספר לנו את סיפור ההכרות ולהגיד תודה. מעוניינים במספרים? מבחינה סטטיסטית4397 חברים מצאו אהבה השנה ב- lovely וזה עוד מבלי לספור את אלו שפשוט לא סיפרו לנו....

סטריפ טריוויה - בלעדי למנויים - משחק משעשע אליו ניתן להתחבר דרך שיחת צ'ט רגילה! (זה כל כך כיף שאפילו לנו במערכת lovely קשה להתנתק ממנו....)

הצטרפו לאחרונה ל lovely- הכרויות - כעת בקטגוריית החיפושים אתם יכולים לראות את כל החברים החדשים שנרשמו לאחרונה לאתר.

הכרויות - שאלות ותשובות – לכל שאלה שלכם, יש לנו תשובה באתר! תוכלו להיעזר בתשובות אלו כל פעם כשמשהו לא ברור לכם ע"י לחיצה על סימן השאלה האדום בתחתית האתר.

התאמות אסטרולוגיות- שירות חדש המאפשר לכם למצוא התאמות אסטרולוגיות ביניכם לבין חברים באתר. הכרויות באינטרנט זה לא עסק פשוט כל כך ולכן אנחנו משדרגים לכם את הגלישה באמצעות שירות התאמות אסטרולוגיות הכולל התאמה עפ"י תאריך לידה, התאמה מינית והתאמה עפ"י הקבלה. ככה תדעו מי יותר מתאים ומי קצת פחות...

שירותי SMS מתקדמים - שירות חדש ומתקדם המאפשר לכם לקבל SMS ישירות לצג הסלולרי שלכם כל פעם כשזה באמת חשוב לכם.

הגרלות מפנקות למנויים חדשים – טלויזיות LCD , חופשות זוגיות בארץ במלונות מפוארים וחופשות מפנקות בחו"ל – וזה רק חלק קטן ממה שהינכם מקבלים מאיתנו כמנויים חדשים המצטרפים לאתר. נשמיך להפתיע ולפנק – הבטחה!

סיפורי הכרויות – היה לכם סיפור הכרות מעניין או מצחיק עם מישהו מהאתר? תשתשפו אותנו ותוכלו לקבל שי מפנק מאיתנו. סתם ככה, כי בא לנו לפרגן.

תהליך הרשמה קצר וקליל – תהליך ההצטרפות לאתר הוא קל וידידותי, אשר עבר התאמות רבות לאחר מחשבה מעמיקה, ע"מ לעשות את התהליך כמה שיותר נעים עבורכם המשתמשים.בסוף ההרשמה תוכלו להתחיל לגלוש ולהכיר באופן מיידי.

 

מבחינתנו המלאכה מרובה והזרוע עוד נטויה....

אוהבים,

צוות הכרויות lovely.

שותפים:
click2love - הכרויות