אתר ההכרויות לאבלי

אתר ההכרויות המוביל והאיכותי ברשת.

הרשמה חינם!

מיומנו של בחור שחיפש אהבה - ומצא

הניסיון הראשון שלי באתרי הכרויות באינטרנט היה כשלון מוחלט. לא רק שכל הפרופילים של הבחורות נראו לי דומים, אלא שגם אף אחת מהן לא החזירה לי תשובה. תיבת הדוא"ל שלי נותרה ריקה, ותהיתי אם כפתור ה-SAND בכלל עובד. למרות הייאוש, לא וויתרתי. מיום שנרשמתי לאתר ההיכרויות הייתי נחוש להצליח. מהר מאוד הבנתי שכדי להצליח באתר ההכרויות עליי להשיג יתרון בזמן שאני מבדיל את עצמי מכל השאר. איך עושים את זה? הנה אני מגלה לכם. 
 

חלק 1 - תמונות

כשנרשמתי לאתר ההכרויות, החברים ייעצו לי לשים תמונות שמייצגות אותי מכל זווית, ולא רק את התמונות הטובות והמחמיאות, כדי שאף בחורה לא תצא מופתעת כשתראה אותי במציאות. בעוד שאני מברך על הכנות, אין לי ספק שזה מתכון לכישלון. 
בחורים ובחורות באתרי הכרויות פיתחו מנטליות של "הלאה!" ולא בכדי. המבחר הגדול גורם לכולנו להיות קצת יותר בררנים וכל פגם קטן יכול לגרום לנו לאבד עניין בצד השני ולפסול על הסף. בן אדם שיודע להציג את עצמו על הצד המכוער והצד היפה זה יתרון עצום בחיים האמיתיים, אבל ברור לי לגמרי שלהציג את הפגמים הלא מחמיאים שלי באתר הכרויות זה לירות לעצמי ברגל. 

הרעיון בתמונות הפרופיל הוא לסקרן את הצד השני לרצות ולהכיר אותך. אין שום תמונה בעולם שתצליח לייצג אותך בצורה שלמה, אלא רק זוויות שלך. אז אם אתה כבר מציג זוויות באתר היכרויות, לא עדיף שתבחר את הטובות? 

הסטטיסטיקה מראה שהאנשים שמצליחים הכי הרבה באתרי ההכרויות הם אלה עם התמונות הטובות. אז אם אתם רציניים מספיק כדי להירשם לאתר הכרויות באינטרנט, היו רציניים מספיק כדי להציג את עצמכם על הצד הטוב ביותר. אם יש צורך, צלמו סט תמונות מקצועיות, כאלה שמציגות תמונות תקריב ותמונות פול-בודי. נסו להוסיף תמונות שמשקפות היבטים שונים שלכם. למשל: אם אתם אוהבים לטייל או לעשות ספורט, הציגו בתמונות הפרופיל של אתר ההכרויות גם את הצד ההרפתקני. 
 

חלק 2 - פרופיל

אני כיפי, אופטימי, אחראי, הרפתקן ורומנטי. נשמע כמו האדם המושלם, לא? טוב, אז מסתבר שאתרי ההכרויות מפוצצים באנשים מושלמים כמוני. כמעט כל דפי הפרופיל אומרים את אותו הדבר בדרכים שונות. 
יש הרבה עצות לכתיבת פרופיל טוב באתר היכרויות, אבל החלטתי לשתף אתכם במה שעבד לי.
השיטה היא לכתוב משהו מעניין ושונה, אבל להציג את עצמכם בצורה כנה. 

התחילו עם אחת מתכונות האופי שלכם, אבל במקום להגיד שאתם כאלו, תנו דוגמא שממחישה את זה הכי טוב. למשל: 
• אני בחור אופטימי: אני תמיד ממתין בסבלנות שנציגי השירות של סלקום יענו לי. 
• אני שומר על ראש פתוח: האדם המוזר ביותר שאי פעם חיבקתי הוא איש שעשה עמידת ידיים במשך כמה שעות במרכז עזריאלי. הוא עמד על הראש ושיתף בפילוסופיה ההפוכה שלו על העולם והערכתי את השקפת המבט שלו. 

כל אחד מאיתנו הוא ייחודי בדרכו שלו. המפתח הוא להציג את הדרך. השתמשו בפרופיל האישי של אתר ההכרויות לא רק כדי להגיד מי אתם, אלא גם כדי להראות מה אתם. 
כשאתם מונים את תכונות האופי שלכם, שאלו את עצמכם: 'אני רומנטיקן, אבל איך זה בא לידי ביטוי?' נכון, לא צריך להסביר כל פרט, אפשר ורצוי להשאיר גם מקום למסתורין, אבל מה שחשוב הוא שתצרו התעניינות, כך שמי שנכנס לאתר ההכרויות וקורא את הפרופיל שלכם, ירצה ליצור אתכם קשר ולשאול שאלות. זכרו, ברגע שאתם מעידים על עצמכם תכונות יבשות, אתם לא משאירים פתח להיכרות וכשאתם לא משאירים פתח אמיתי להיכרות, אל תתפלאו אם הפניות שתקבלו (אם בכלל), יסתכמו בשעמום טילים של "הי, מה קורה?" 
 

חלק 3 - מייל

בזמן שהייתי רשום לאתר ההכרויות כתבתי הרבה מיילים מצחיקים, מעניינים, שנונים, מוזרים ומעליבים. כל זה בניסיון לקבל איזושהי תגובה. אבל למעשה, ככל שהייתי שנון, חכם, מצחיק ושתדלן יותר, כך הסיכוי היה לרעתי. יש כמה דברים שגיליתי במהלך חוויות ההיכרויות שלי באינטרנט, הנה כמה מהתובנות:
* כמעט כל מי שרשום באתר הכרויות שונא שרושמים לו נוסח פנייה אחיד. מומלץ שתקראו את הפרופיל של הבנאדם ותשאלו שאלות שמתייחסות לדברים שהוא כתב. * וודאו שהשאלות שלכם בדוא"ל הראשון הן קצרות. כל כמה שבחיים האמיתיים "שאלות של כן/לא" הן משעממות ונועלות ערוץ תקשורת, באתרי הכרויות הן דווקא יעילות. הן יאפשרו לבנאדם לתקשר מבלי להתאמץ או להילחץ. "כשהיית בפרו, היית באמזונס?" / ראיתי שהיית בהודו, היית בדרום או בצפון?" / "את אוהבת גם מוזיקה ישראלית?"
* אתם יכולים לשלב מהניסיון או מהחוויות שלכם, ביחס לדברים שאתם שואלים, זה מעודד פתיחות של הצד השני, והרי התכנסנו כאן בשביל להכיר! 
* אל תכתבו יותר מפסקה. בסופו של דבר, בכל אתרי ההכרויות זה אותו הדבר. מיילים קצרים מקבלים תגובות רבות יותר ממיילים ארוכים.
* אחרי 2-3 תכתובות נעימות, אל תהססו להציע לצד השני להיפגש לכוס קפה. ככה תשמרו את ההתלהבות והמוטיבציה מבלי לבזבז אנרגיה ולהיצמד לפנטזיות.
אולי לא גיליתי לכם את אמריקה, אבל בינינו, לא ניסיתי. בסך הכול רציתי להוכיח לכם שלמרות כל מה שאומרים, אפשר למצוא אהבה באתרי הכרויות. נסו ליישם את העצות שלי. אם זה עבד לי, אני בטוח שזה יכול לעבוד לכולם.